De Loods; internationaal nieuws


Moskouheader_bewerkt-1

Er staat een paard in De Loods…ja ja een paard in De Loods.

Ongelofelijk, maar toch echt waar. Afgelopen 23 mei stond er plotseling een paard in de etalage bij De Loods. De ruiters waren een ijsje halen en liepen door de Dorpsstraat om weer terug naar huis te keren. Het paard schrok en liep achterwaarts de winkel binnen met ruiter en al.Maar wie gedacht had dat dit incident slecht bericht werd bij de plaatselijke omroep heeft het mis. Het werd zelfs uitgezonden op het 8 uur journaal, Hart van Nederland en RTL4. En daarnaast schreven bijna alle kranten wel ‘over het paard in de etalage’. Maar dat we zelfs in moskou nieuws zouden zijn, hadden we niet verwacht.

Onlangs kwamen klanten met deze krant van 23 mei naar De Loods. Tijdens een reis op een cruiseschip, in de buurt van Moskou, kregen alle passagiers een zelfgemaakt krantje van de cruise maatschappij. And guess what… Daar stond dus ook het nieuws uit De Loods Fashion uit Mijdrecht in!

Ondanks dit grappige feit en de parodie die SBS 6 van dit nieuws heeft gemaakt, is De Loods alleen maar blij dat het zo goed is afgelopen en verder geen gewonden zijn geraakt. Maar memorabel blijft het wel.

 

De Loods Fashion
0297 288032

De Loods Beauty
Voor het maken van afspraken of wijzigen hiervan.
06 21 46 48 90

Openingstijden
De Loods

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
12:00 tot 18:00 uur
09:30 tot 18:00 uur
09:30 tot 18:00 uur
09:30 tot 18:00 uur
09:30 tot 21:00 uur
09:30 tot 18:00 uur
12:00 tot 18:00 uur

7 dagen in de week open
dus ook elke zondag

Onze Merken